NÁHODY NEJSOU …

… potvrdila mi při loučení odbornice na poslední životní období. Z kratšího rozhovoru si vybírám jednak připomenutí, že po mém období současném bych si na této Zeměkouli ještě mohl užít období větší a větší nesamostatnosti a závislosti na bližních. A jednak doporučení rozdávat a rozdávat věci, které by někomu ještě mohly posloužit.

Problémem pro mě zůstává, jakou asi tak část toho všeho co ještě zatím mám nějak k dispozici bych si klidně mohl dovolit směňovat za služby, které by mě nějak udržovaly při životě a jaké části by se slušelo vzdát ve prospěch nějakých dědiců.

KDYBYCH si dovolil vykašlat se na slohové cvičení zvané závěť či smlouva kupní neřku-li darovací stali by se dědici jistí příbuzní nezávisle na tom, jak dalece jsou v současnosti ochotni se se mnou vůbec bavit. Nějak mi z toho všeho vyplývá, že než psát nějaká Čtvrteční Zamyšlení je teď na řadě napsat nějaké to slohové cvičení.

Na posílení Sboru Rádců jsem už na bleším trhu přikoupil plyšového psa Hafáka. KDYBY za týden další Zamyšlení nevyšlo nemusí to tedy nutně znamenat něčeho či někoho konec.

A co vy? Máte svou závěť sepsanou? Platnou?

Ředitel

Pokračování nejisté

 

Leave a Reply